Black Dagger Brotherhood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-

Вход

Забравих си паролата!



Latest topics
» Tell the truth and nothing more;
Tell the truth and nothing more; EmptyЧет Юли 26, 2012 4:11 pm by sakru6eny

» Rachel Witchburn
Tell the truth and nothing more; EmptyЧет Юли 26, 2012 3:57 pm by sakru6eny

» Отсъствия;
Tell the truth and nothing more; EmptyВто Юли 24, 2012 6:02 pm by Sanya

» Либовни разни;
Tell the truth and nothing more; EmptyВто Юли 24, 2012 4:43 pm by Sanya

»  Sanya
Tell the truth and nothing more; EmptyВто Юли 24, 2012 3:59 pm by Omega;

» Официалната зала
Tell the truth and nothing more; EmptyПон Юли 23, 2012 7:03 pm by Chuck.

» Ейприл Толедо.
Tell the truth and nothing more; EmptyПон Юли 23, 2012 4:04 pm by Ейприл.

» Нашите приятели;
Tell the truth and nothing more; EmptyНед Юли 22, 2012 7:08 pm by Omega;

» Какво слушаш в момента?
Tell the truth and nothing more; EmptyНед Юли 22, 2012 4:05 pm by Omega;

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 9, на Пон Юли 23, 2012 5:57 pm

You are not connected. Please login or register

Tell the truth and nothing more;

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Tell the truth and nothing more; Empty Tell the truth and nothing more; Чет Май 03, 2012 2:57 pm

Omega;

Omega;
Mastermind.

Тук можете да изкажете мнение относно форума, дизайна и промени, които мислите, че ще ни се отразят добре{:

https://blackdaggerb-rpg.bulgarianforum.net

2Tell the truth and nothing more; Empty Re: Tell the truth and nothing more; Чет Юли 26, 2012 4:11 pm

sakru6eny

sakru6eny

Малко ми е рано да си казвам тежката дума :D ама е време вече, че откакто съм се регнала все бързам да пиша тук.
Форума ми харесва ... МНОГО, но мисля, че има нужда от малко освежаване - като за начало някакви цветове. Не искам да натрапвам мнението си, но мисля, че ще привлече много повече потребители, ако е малко по-свежичко, не е нужно да стане някаква шарения.
Второ, реклама! Това всички го знаем, но ако искате да потръгне, по-добре го разпространете и по скайп, не само по форумите. А аз още сега го слагам в моя форум, че банера супер много ме кефи и искам всеки ден да гледам Ерик I love you laughing
Не видях тема, в която пише, че се търси екип, а и може би не се търси такъв, но аз съм си нахалничка и гледам да се набутам навсякъде, затова предлагам помощта си, ако имате нужда от нея.
За масово е още рано, защото няма много хора, но е хубаво да се помисли и над тази тема.
И последно, за което се сещам - пуснете форумни игрчки. Мен ме дразнят НЕВЕРОЯТНО МНОГО, но истината е, че колкото повече спам, толкова повече мнения, а колкото повече мнения има, толкова повече потребители ще се регват.
Уууу, за малко да забравя :D не видях никъде телефони, а "Притежания на героите" е едно хубаво място за тях. Много хора ги ползват за водене на РП.
Искрено се надявам да съм била полезна и идеите ми да помогнат за развитието на форума Smile

http://ibiza.bulgarianforum.net/forum

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите